Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  Kütüphaneler Arası İş Birliği Toplantısı
  14.04.2021

  Adalet Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Arasındaki İş Birliği Protokolü kapsamında Kurumumuzda üçünçü değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

  Pandemi koşullaraına riayet edilerek 14/04/2021 tarihinde Kurumumuz toplantı salonunda Ceyhan Cumhuriyet Savcısı Murat KÜÇÜK başkanlığında düzenlenen toplantıya; Ceyhan Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ebru Perçem BÜYÜKATAK, Ceyhan M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Eyüp DANIŞ, Ceyhan İlçe Kütüphanesi Müdürü Adnan GÖNÜLLÜ, Ceyhan Açık Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü Mehmet Aykut ESMERLİGİL, Ceyhan M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü Mehmet ATILGAN, kurum öğretmenleri ve her kurumdan ilgili görevliler katıldı.

  Toplantının açılış konuşmasını yapan Ceyhan Cumhuriyet Savcısı Murat KÜÇÜK; hükümlülerin kütüphaneden faydalanmalarının ve okuma alışkanlığı kazanmalarının, hem eğitim ve iyileştirme hem de kişisel gelişim süreçlerine önemli katkı sağlayacağına değinerek, konu ile ilgili özveri ile çalışan personellere teşekkür etti.

  Toplantı kapsamında; Adalet Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Arasındaki İş Birliği Protokolü kapsamında geçen iki dönemin değerlendirilmesi yapılarak, gelecek döneme yönelik çalışmaların planlaması görüşüldü.

   


  Adres

  Mercimek Mahallesi Ceyhan-Kadirli Karayolu 13.km Ceyhan/ADANA

  Telefon

  Santral: 03226484215

  Fax: 03226484251

  E-Posta

  ceyhantaczvisaretadalet.gov.tr