Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  DENETİMLİ SERBESTLİK TEMİZ ÇEVRE PROJESİ
  09.07.2020

  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün yürüttüğü "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında Ceyhan Cumhuriyet Başsavcılığınca organize edilen etkinlikle ilçemizdeki Atatürk Parkının temizliği ve bakımı yapıldı. Hafta başında başlayan etkinliğe denetimlli serbestlik uygulamasına tabi tutulan yükümlüler ve Ceyhan Açık Ceza İnfaz Kurumunda kalmakta olan hükümlüler katıldı.


   Etkinliğin son günü olan 29 Ağustos günü saat 11.00'de tüm ülkede eş güdümlü olarak gerçekleştirildiği gibi , ilçemiz Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa Süren, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sibel Yılmaz, Ceyhan Adliyesi Hakim ve Savcıları, Belediye Başkan Vekili Cemal Gürsel İlci, Daire Amirleri, İlçe Kurum Müdürleri, Basın Mensupları ve vatandaşların da katılımı ile parkta son kez  birlikte temizlik yapıldı.


  Kaymakam Yılmaz, etkinlikten dolayı Cumhuriyet Başsavcımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederek Ceyhan'da yaşayan herkesin Ceyhan'ı temiz tutma görevi olduğunu belirtti.

  Adres

  Mercimek Mahallesi Ceyhan-Kadirli Karayolu 13.km Ceyhan/ADANA

  Telefon

  Santral: 03226484215

  Fax: 03226484251

  E-Posta

  ceyhantaczvisaretadalet.gov.tr