Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Ceza infaz Kurumu Kütüphaneleri için Kitap Bağış Kampanyası Başlatıldı
  11.01.2023

  Ceza infaz Kurumu Kütüphaneleri için Kitap Bağış Kampanyası Başlatıldı

  Ceza infaz kurumu kütüphaneleri için Ceyhan Adliyesinde 10 Ocak 2023 tarihinde kitap bağış kampanyasının açılış programı düzenlendi.

  Kitap Bağışı Kampanyası kapsamında düzenlenen Programa Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya ERDEM, Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih KOCAMAN, Cumhuriyet Savcısı Eyyüp ÖZDİL, Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Alper Tunga BERBEROĞLU, Ceyhan Karakol Komutanı Satılmış ÇAL, Açık Cezaevi Müdürü Ümit CENGİL, Kapalı Cezaevi Müdürü Murat ÖNAT, Denetimli Serbestlik Müdürü Mehmet Aslan, Kütüphane Müdürü Adnan Gönüllü, Avukatlar Adliye Personelleri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

  Başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bütün şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşu ve akabininde istiklal marşının okunmasıyla devam eden programın açılış konuşmasını yapan, Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman, "Meslektaşlarımız, avukat arkadaşlarımız ve tüm vatandaşlarımızı ceza infaz kurumlarında hükümlü ve tutuklularımızın rehabilitasyonu için kitap bağışına katılmaya davet ediyoruz." dedi.

  Ardından Kitap bağışları yapıldı. Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz kendi yazdığı "İnsan Toplum Kültür ve Uyanan TÜRKİYE’M" adlı kitaplar ile birlikte çok sayıda kitap bağışladı. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve diğer katılımcılar da kitap bağışında bulundular.

   

  Adres

  Mercimek Mahallesi Ceyhan-Kadirli Karayolu 13.km Ceyhan/ADANA

  Telefon

  Santral: 03226484215

  Fax: 03226484251

  E-Posta

  ceyhantaczvisaretadalet.gov.tr