Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  BİR KİTAP BİR UMUT
  01.06.2021

  ''BİR KİTAP BİR UMUT'' KİTAP BAĞIŞ KAMPANYASI

   Adalet Bakanlığımız ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde; 31/05/2021 tarihinde ilçemiz Cumhuriyet Meydanında “ Ceza İnfaz Kurumu Kütüphaneleri İçin Kitap Bağış Kampanyası” düzenlenmiş olup; kampanyaya Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram YILMAZ , Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa SÜREN, Cumhuriyet Savcısı Murat KÜÇÜK, Ceyhan Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdür Vekili Mehmet Aykut ESMERLİGİL, Ceyhan Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü  Eyüp DANIŞ ile İlçe Protokolü katılmıştır.

  Bağış kampanyasının açılış kouşmasında Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa SÜREN; Ceza infaz kurumlarında hükümlü ve tutukluların topluma kazandırılmaları, sorumluluk duygusuna sahip bir birey olarak hayatlarını devam ettirebilmeleri amacıyla, kütüphane ve kitap okumayı özendirme çalışmalarına özel önem verildiğini belirtti.

  ''Bir kitap bir umut'' kitap bağış kampanyamız 16/06/2021 tarihine kadar Ceyhan Cumhuriyet Meydanında ve Ceyhan Adliyesinde kurulan standlarda devam edecektir.

  Ceza İnfaz Kurumlarında yürütülen eğitim-iyileştirme çalışmalarını desteklemek adına kitaplara olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bundan dolayı ‘’Bir kitap bir umut’’ kitap bağış kampanyamıza destekleriniz, yarına daha umutlu ve özgüvenli bireylerin yetişmesine katkı sağlayacaktır.

  Adres

  Mercimek Mahallesi Ceyhan-Kadirli Karayolu 13.km Ceyhan/ADANA

  Telefon

  Santral: 03226484215

  Fax: 03226484251

  E-Posta

  ceyhantaczvisaretadalet.gov.tr